FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Artykuły >  Czym się kierować przy wyborze...

Artykuły

Czym się kierować przy wyborze męskiej kurtki jeansowej?

Od:
Redakcja 
Data:
27 września 2019, 11:18
Komentarzy:
Skomentuj pierwszy!
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 0.00
Denim nie wychodzi z mody od ładnych paru sezonów! Jednym z ważnych (i łatwych w stosowaniu!) elementów codziennego stroju, które są z niego uszyte jest praktycznie nieśmiertelna kurtka jeansowa. Dotyczy to zarówno Pań, jak i Panów. W tym tekście przyjrzymy się modnym bieżącym sezonie modelom męskich kurtek jeansowych.

Dostępne w kategoriach

Zdecydowanie szukaj wersji dłuższych, sięgających nieco za biodra. Krótkie kurtki z denimu to wyjście dobre raczej dla nastolatek. Kurtka jeansowa nie może też być zbyt luźna. Optymalna jest wersja dopasowana, lekko wcięta w pasie. Poszerza to optycznie ramiona i nadaje bardziej smukłego i męskiego wyglądu noszącemu.

Męskie kurtki z denimu plus rękawy z innego materiału

Czym się kierować przy wyborze męskiej kurtki jeansowej? Czym się kierować przy wyborze męskiej kurtki jeansowej?
Ciekawą nowością, jaka pojawiła się w tym sezonie są męskie kurtki z denimu z rękawami, które są wykonane z innych materiałów. Przykładowo – z dzianiny lub bawełny. Szczególnie jasne, bawełniane rękawy w zestawieniu z ciemniejszym korpusem budzą skojarzenia z kurtką baseballową. Tam naturalnie nie występuje nigdy jeans, natomiast optyczne wrażenie jest bardzo podobne – chodzi przede wszystkim o kontrast między przodem kurtki a rękawem.

Tej jesieni unikaj także jasnych modeli kurtek jeansowych. W chłodniejsze miesiące tradycyjnie ubieramy się w ciemniejsze ubrania. Dobry będzie granat, czerń lub brąz. Jeżeli nie do końca wiesz, na co się zdecydować, gdy spacerujesz wzdłuż szyb wystawowych lub przeglądasz strony sklepów online, podpowiadamy uniwersalne rozwiązanie: zainwestuj w klasykę, gdyż ona najwolniej wychodzi z mody.

Klasyka jest najlepsza – typowa kurtka jeansowa dla Panów

Klasyczne męskie kurtki jeansowe do Dstreet są w jednym z odcieni błękitu lub czerni. Z przodu obowiązkowo znajdują się dwie równoległe kieszenie na piersi. Korpus jest z reguły gładki z tyłu, natomiast z przodu, pod kieszeniami widnieją minimum trzy stosunkowo grube i mocne szwy. Rękawy zakończone są niewielkimi mankietami, zapinanymi na metalowe guziki. Kołnierz jest raczej skromny, nie na tyle jednak, aby nie można było go postawić na zimnym wietrze.

Dobrze dobrana może służyć w bardzo wielu sytuacjach. Wystarczy, że założysz bardziej elegancką, jasną koszulę pod czarną kurtkę, do tego ciemne spodnie – najlepiej również z denimu – eleganckie buty… I już prezentujesz się bardzo wyjściowo! W zależności od tego, jak skomponujemy dodatki, kurtka będzie spełniać różne role, w zależności od okoliczności, w jakich będziesz chciał się pokazać.

Różne stylizacje – z tą samą kurtką

Wystarczy, że dodasz fantazyjną chustkę na szyję, zaopatrzysz się w kilka przypinek, a Twoja kurtka, która niedawno była dodatkiem na randce, może stać się strojem, w którym nie wstyd będzie się pokazać choćby na rockowym koncercie.

Na rynku można także znaleźć wersje podszyte futerkiem. Tym wariantem powinni być zainteresowani szczególnie motocykliści, gdyż taka kurtka będzie doskonale chronić przed wiatrem.

Kurtka jeansowa to rodzaj ubioru, który może zmieniać się jak skóra kameleona. Wszystko zależy właściwie wyłącznie od Twojej pomysłowości oraz inwencji.


Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!


Najnowsze  

Podobne  


Blogi  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj