FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Artykuły >  Zakupy po męsku, czyli jakie...

Artykuły

Zakupy po męsku, czyli jakie ubrania warto kupić

Od:
Redakcja 
Data:
28 lipca 2020, 10:29
Komentarzy:
Skomentuj pierwszy!
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 0.00
Według licznych badań psychologicznych zakupy modowe są dla mężczyzn niezbyt przyjemną czynnością. Spora część panów woli zrobić szybkie zakupy w internecie lub wejść do sklepu stacjonarnego i wziąć kilka ubrań i butów bez mierzenia. Co wobec tego każdy mężczyzna powinien sobie kupić?

Dostępne w kategoriach

music  |  sport  |  street

Jak wyglądają zakupy po męsku?

Badania statystyczne pokazują, że spora część mężczyzn zaczyna nudzić się na zakupach już po 26 minutach, natomiast kobiety mogą chodzić po sklepach przez wiele godzin. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre stwierdzenia na temat tego, w jaki sposób mężczyźni dokonują zakupów to po prostu stereotypy. Dla części panów „buszowanie” po sklepach stacjonarnych i internetowych (na przykład na stronie: https://www.converse.pl/men/clothing) to czysta przyjemność i wspaniała rozrywka. Oczywiście zgodnie z teoriami ewolucyjnymi różnic w zakresie tego, w jaki sposób robią zakupy mężczyźni, a w jaki kobiety, szukać można już w okresie prehistorycznym. To właśnie wtedy panowie zajmowali się polowaniem, a kobiety zbieractwem, zaś pewne nawyki mogły przetrwać przez wiele epok. Warto jednak pamiętać o tym, że współcześnie mężczyźni chcą wyglądać modnie i podobać się innym . Wielu panów stawia na ponadczasowy styl elegancki, a inni decydują się bardziej na stylizacje bardziej casualowe lub sportowe. 

Jakie ubrania powinien kupić mężczyzna?

W każdej męskiej szafie powinno znaleźć się kilka ubrań bazowych, a więc elementów garderoby w podstawowych kolorach np.w niebieskim, czarnym i białym. Do takiej bazy z łatwością można dobrać inne ubrania oraz różne akcesoria. Przykładowo do białego T-shirtu świetnie pasować będzie kolorowa koszula, a do czarnych spodni sprawdzą się trampki za kostkę z motywami błękitu lub żółci. Każdy mężczyzna powinien mieć także w szafie różnorodne akcesoria takie jak paski do spodni, czapki z daszkiem lub klasyczne kapelusze, zegarek lub smartwatch, a także różnorodne buty, w tym trampki i sneakersy, czyli obuwie sportowe i ponadczasowe. Mężczyźni stają się coraz bardziej świadomi trendów oraz tego, w czym dobrze wyglądają, dlatego tak istotne jest dbanie o ciekawą i zróżnicowaną garderobę. Panowie powinni szukać w sklepach ubrań wyróżniających się i naprawdę dobrych gatunkowo, ponieważ do niektórych części garderoby łatwo jest się przywiązać. Świetnym przykładem są tutaj wygodne sneakersy lub funkcjonalne jeansy. Wybierając ubrania dla siebie dobrze zwrócić uwagę, aby były naprawdę komfortowe, a więc w odpowiednim rozmiarze, a jednocześnie wykonane z dobrych materiałów. Dobrze jest zainwestować w wysokogatunkową bawełnę, która jest gwarancją lepszej trwałości. Męskie zakupy mogą stać się prawdziwą przyjemnością, natomiast dla tych panów, którzy nie przepadają za sklepami stacjonarnymi, zostały przygotowane bogate oferty sklepów internetowych. 


Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!


Najnowsze  

Podobne  


Blogi  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj