FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Artykuły >  Szafa kapsułowa - co warto kupić?

Artykuły

Szafa kapsułowa - co warto kupić?

Od:
Redakcja 
Data:
2 czerwca 2022, 10:26
Komentarzy:
Skomentuj pierwszy!
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 0.00

Dostępne w kategoriach

Szafę kapsułową tworzą ubrania o klasycznych krojach, które doskonale prezentują się na każdej sylwetce. Największą zaletą w garderobie kapsułowej jest to, że za jej pomocą można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Dobrze zbudowana capsule wardrobe, z jakościowych ubrań jest w stanie służyć ci na lata i nie wychodzić z mody. Jej założenie to zresztą nie bycie modnym, a raczej stylowym - a styl pozostaje niezależnie od tego, ile czasu minie. Jakie ciuchy warto więc mieć w swojej szafie oprócz białej koszuli? Gdzie warto zaopatrywać się w nowe części garderoby, aby mieć pewność, co do jej jakości?

1. Szafa kapsułowa co warto kupić - jakie ciuchy warto mieć w swojej garderobie?

2. Garderoba kapsułowa - na co zwrócić uwagę przy zakupie nowych ubrań?

3. Gdzie znaleźć nowe ubrania nadające się do szafy kapsułowej?

Szafa kapsułowa co warto kupić - jakie ciuchy warto mieć w swojej garderobie?

W swojej szafie kapsułowej warto mieć dobrze dopasowane elementy garderoby. Oczywiście nie chodzi o to, aby mieć jak najmniej ubrań - wręcz przeciwnie, powinno ci zależeć na tym, aby wszystkie ubrania mogły tworzyć wiele, różnorodnych stylizacji. Dopasowane swetry na guziki, które można znaleźć na stronie https://bizuu.pl/products/dopasowany-sweter-zapinany-na-guziki-verdia-czarny-2203-11-008-12 można nosić z eleganckimi spodniami. A do pięknych sukienek dostępnych tutaj https://bizuu.pl/collections/sukienki (link do: https://bizuu.pl/collections/sukienki można dobrać tylko buty i torebkę. 

Garderoba kapsułowa - na co zwrócić uwagę przy zakupie nowych ubrań?

Kupując swetry i golfy (https://bizuu.pl/collections/swetry-i-golfy), bluzy i leginsy (https://bizuu.pl/collections/bluzy-i-leginsy) a także inne ubrania warto jest zwrócić uwagę na ich jakość. To od niej zależy, jak długo dana rzecz będzie w stanie ci służyć. Oprócz tego ważne jest również, aby ubrania były wygodne - najlepiej aby wykonane zostały z solidnych materiałów, które nie gryzą i które są bezpieczne dla skóry. 

Gdzie znaleźć nowe ubrania nadające się do szafy kapsułowej?

Jeżeli szukasz odpowiednich ubrań aby założyć garderobę kapsułową, to najlepiej jest szukać ciuchów w internecie. To właśnie w sieci można znaleźć takie sklepy, jak Bizuu, które w swoim asortymencie mają wiele, pięknych ciuchów o dobrej jakości. Świetnie będą one się nadawały do kapsułowej szafy i nie tylko. Ich ogromną zaletą jest to, że są wykonane z materiałów bardzo komfortowych dla skóry, które nie rozciągają się w miarę upływu czasu - a więc nie tracą swojej pierwotnej formy. 


Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!


Najnowsze  

Podobne  


Blogi  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj