FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Artykuły >  Circle Prinz Poland 2011

Artykuły

Circle Prinz Poland 2011

Od:
Redakcja 
Data:
13 października 2011, 12:05
Komentarzy:
Skomentuj pierwszy!
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 5.00
W miniony weekend 8 października 2011 r. ponad pół tysiąca pasjonatów tańca i muzyki hip hop świętowało 5. edycję międzynarodowej imprezy breakdance. Tegoroczna edycja Circle Prinz Poland okazała się najbardziej efektowną, ale zarazem ostatnią.

Dostępne w kategoriach

music  |  sport

Zawody, zdaniem uczestników, stały na bardzo wysokim poziomie - a potwierdziły to już pierwsze walki, kiedy to przegrane pojedynki zanotowali faworyci turnieju.

Circle Prinz 2011 Circle Prinz 2011
Zanim jednak poznaliśmy zwycięzców pierwszych walk turnieju głównego ogłoszono zwycięzcę z dnia poprzedniego (Before party), a został nim Alex Kwoka, który w nagrodę od firmy Boschmann otrzymał bilet lotniczy do Nowego Jorku!

Udział w zawodach wzięło ponad 100 dwuosobowych drużyn z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Włoch i Francji. Nie zabrakło również tańczących dziewczyn, których liczba zgłoszeń w kategorii „Circle Queenz” przekroczyła liczbę 30.

W ramach rundy eliminacyjnej uczestnicy wzięli udział w kilkugodzinnej sesji w tzw. kołach, gdzie mieli za zadanie pokazać swój styl, oryginalność, płynność i charakter w taki sposób, aby sędziowie nie mieli wątpliwości typując właśnie ich drużynę do rundy finałowej. W finałach na najlepsze 8 drużyn z eliminacji czekało 8 najlepszych ekip, które tradycyjnie wybierane są na podstawie osiągnięć na scenie krajowej i międzynarodowej.

Miejsce imprezy przypominało jedną wielką galerię, którą można było oglądać wzdłuż i wszerz. W dodatku z aż trzech poziomów wysokości, co na pewno pozwoliło bardzo skutecznie przyglądać się niesamowitym umiejętnościom najlepszych tancerzy w Polsce.

Pomiędzy walkami odbywały się pokazy specjalne, konkursy dla publiczności i quizy, a ich zwycięzcy otrzymywali nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora wydarzenia markę Reebok, która podczas imprezy zaprezentowała buty i ubrania ze swojej najnowszej life style’owej kolekcji Reebok Classic Lite.

Nie zawiedli zaproszeni goście specjalni, którzy swoim poziomem - zarówno muzycznym, jak i  tanecznym – spowodowali tak pozytywny odbiór imprezy. Dj Przeplach i Futo (Stylowa Spółka Społem), Dj Timber (Bad Taste) El Cookizo (Azizi Hustlazz), Kleju (Funky Masons), czy Łukasz „Zajcew” Zarębski (prezenter TVN Turbo) pokazali, że potrafią zbudować pozytywną atmosferę, a jednocześnie trafnie komentować najbardziej zacięte walki.

Agencja Sick Step wykazała się pomysłowością podejmując się organizacji turnieju tanecznego w miejscu, gdzie wcześniej istniał basen. Teraz młodzież korzysta z tego, że nie musi wchodzić na głęboką wodę, aby nauczyć się tańczyć. Wystarczy, że dowiedzą się kiedy odbędzie się kolejna tego typu impreza, a nauki i wrażeń wystarczy im na cały rok!

Agencja Sick Step, polski promotor wydarzenia, organizuje oficjalny wyjazd autokarowy na światowe finały do Szwajcarii, które odbędą się 6 listopada 2011 r. w Lozannie. Zapraszamy wszystkich do wsparcia polskich reprezentantów, grupę Funky Masons, aby to właśnie oni wygrali ostatnią edycję Circle Kingz!

Informacje o imprezie, zdjęcia, filmy oraz wyniki konkursów można znaleźć na stronie www.circleprinz.pl.


Powiązania

Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!


Najnowsze  

Podobne  


Blogi  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj