FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Artykuły >  Mighty Wallet by DYNOMIGHTY

Artykuły

Mighty Wallet by DYNOMIGHTY

Od:
Agata91 
Data:
17 kwietnia 2013, 18:15
Komentarzy:
Skomentuj pierwszy!
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 0.00
Dynomighty jest małym projektem, którego ideą są portfele nadające ekspresję każdej kieszeni konsumenta. Twórcy Mighty Wallet, oddają hołd postaci z kreskówek, mapy, graffiti, popularnych programów telewizyjnych, miejskiego stylu życia, a Gen X - nostalgii . Portfele wykonane są z tworzywa odpornego na rozdarcia (Tyvek) oraz posiadają szeroki wybór druków, kolorów i stylów.

Dostępne w kategoriach

Produkty Dynomighty są dostępne w 1800 sklepach w USA i 60 krajach na całym świecie. Firma została uznana jako studium przypadku w skutecznej sprzedaży przez YouTube i Google, reklam telewizyjnych oraz Inc Magazine jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w USA w roku 2011 i 2012.

Mighty Wallet Mighty Wallet
Początek z przypadku

W roku 2001, Terrence Kelleman pracował w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, gdy odkrył nieznane magnetyczne puzzle w koszu. Po odrobinie zabawy, pierwszym produktem Dynomighty™ została bezstykowa bransoletka, wykonana wyłącznie z magnesów. Po przeprowadzeniu badań nad rozwojem tego magnesu, Kelleman pokazał oficjalnie projekt bransoletki a MoMA został pierwszym nabywcą Dynomighty™. Ostatecznie Dynomighty™ stał się sukcesem na szeroką skalę na tyle,  że Kelleman podjął się współpracy  z początkującymi artystami i spełnia ich marzenia w designie.  

Mighty Wallet Mighty Wallet
Dziś Dynomighty™ skupia się na Mighty - linii akcesoriów, które rozpoczęło się od Mighty Wallet® w 2005 roku. Mighty Wallet jest dostępny w ponad 100 wzorach, począwszy od Gen X nostalgii, plastyki oraz wzorów z komiksów, kreskówek i innych. W 2012 roku, linia Dynomighty™ rozszerzona została o etui na laptopa, mini portfel .

Dlaczego warto go mieć? Jest naprawdę ciekawy, wzory są dla każdego - oryginalne, fajny gadżet na każdą okazję (urodziny, gwiazdka, bądź nawet bez okazji). Jest ekologiczny w 100%, podlega recyklingowi, 25% konsumentów twierdzi, że po przeprowadzonych testach jest bardzo wytrzymały i wodoodporny.

Mighty Wallet Mighty Wallet
W czym tkwi jego wyjątkowość?

Mighty Wallet jest wykonany z jednego arkusza złożonego z mocnego materiału mikro włókien (Tyvek), który jest odporny na rozdarcia i wodę, super mocny i niezwykle trwały. To innowacyjne rozwiązanie, portfel nie ma szwów i natychmiast dostosowuje się do użytkownika (niezależnie czy jest schowany w tylnej kieszeni spodni czy w torbie).

Spraw sobie mighty wallet


 


Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!


Najnowsze  

Podobne  


Blogi  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj