FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Artykuły >  Nowości XIII już sezonu letniego...

Artykuły

Nowości XIII już sezonu letniego w Tatralandii

Od:
Redakcja 
Data:
23 czerwca 2016, 16:20
Komentarzy:
Skomentuj pierwszy!
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 0.00
Jo Joo dla najmłodszych, fale jak na Hawajach i ekstremalna U Rampa

Dostępne w kategoriach

Fale jak na Hawajach, cyrk Jo Joo dla najmłodszych, a dla najbardziej wymagających specjalny VIP Relax Rooms – oto nowości XIII już sezonu letniego w Tatralandii.

– Kusi Cię egzotyka, morze, wysokie fale i surfing? Nie musisz już wyjeżdżać na drugi koniec świata. Także u nas można zmierzyć się z hawajskimi falami, takimi, które rozbijają się na plaży Waikiki lub na wyspie Maui. „To adrenalina dla początkujących i wytrawnych miłośników surfingu” – zachęca Sylwia Artzova, szefowa marketingu w ośrodku Jasna i Tatralandia. „Na desce można pływać na dwa sposoby – w pozycji leżącej i na stojąco. A co ważne, można na niej będzie pływać nawet wtedy, kiedy pada deszcz czy śnieg, bo cała konstrukcja jest na terenie naszego Parku Tropikalnego. Faktycznie nie jest to trudne” - dodaje Kasia Bigos, mistrzyni Polski i Europy w pole dance sportowym, autorka kultowego programu treningowego FireWorkaut, która testowała nowo otwartą atrakcję – „już po kilkunastu minutach można nauczyć się dobrych zachowań i bawić się na desce w pozycji leżącej” – stwierdziła nasza mistrzyni.

Boomerang i U Rampa – czyli przejażdżki z uśmiechem i adrenaliną

Nad wodę czy w góry? – Do „Tropikalnego Raju” – zachęcają szefowie Tatry Mouintan Resorts, gospodarze słowackiej Tatralandii. – U nas można wypoczywać nie tylko pod palmami, w temperaturze około 30 stopni Celsjusza, ale także pływać i nurkować wśród egzotycznych ryb morskich, podziwiając przy okazji naturalną rafę koralową i... Tatry – przypominają.

Tatralandia 2016 Tatralandia 2016
Tatralandia, największy słowacki aquapark, to także 14 basenów wypełnionych wodą termalną morską, górską i mineralną oraz ponad 26 zjeżdżalni. Są tu również prawdziwe korale, muszle, kolorowe rybki, statek piratów i 21 celtyckich saun.

Prędkość, szybsze bicie serca, ciepła woda i przyjemne chwile – takimi słowami gospodarze kuszą do zaszycia się w „pokręconym” wodnym świecie rur.

Tatralandia 2016 Tatralandia 2016
To idealne miejsce, jeśli ktoś marzy o większej dawce adrenaliny. Gospodarze słowackiej Tatralandii o U Rampie mówią zgodnie: „Stąd nie ma powrotu”. Mimo to, a może dlatego, nie brakuje chętnych do sprawdzenia, jak „spada się” niemal pionowo w dół. Z takich atrakcji skorzystali zaproszeni goście Summer Battle Opening 2016 – Kasia Bigos, Anna Matusiak i Kasia Kołeczek, które przyjechały do Tatralandii na otwarcie sezonu letniego. Nasze reprezentantki po wspinaczce po kilkuset krętych schodach lekko zasapane, z mocno bijącym sercem, stają na skraju rampy. Po chwili wahania, z głośnym krzykiem, znikają na zjeżdżalni. Ich głos jeszcze nie milknie, gdy z głośnym śmiechem dopływają na pontonie do brzegu rampy. „Szok!” – wykrzykuje jeszcze lekko oszołomiona Anna Matusiak – polska aktorka i tancerka, która przyjechała na Summer Battle Opening – „Aż trudno uwierzyć, że to tylko kilka sekund. U rampa jest the best, to kamikadze” – dodaje po chwili oddechu Kasia Kołeczek.

Tatralandia 2016 - Kasia Bigos Tatralandia 2016 - Kasia Bigos
Tatralandia Tatralandia
I po chwili obie zmierzają w kierunku 146-metrowej zielonej Anakondy, najdłuższej zjeżdżalni na Słowacji i w Czechach. Następnie, zmoczone i uśmiechnięte, wyruszają na poszukiwania 97-metrowego, niebiesko-filetowego Rapido. Można też stanąć na skraju Tornada, 12 metrów ponad ziemią. – „Daj się porwać szalonemu wirowi” – tak gospodarze zachęcają do zjazdu najdłuższą, 101-metrową zjeżdżalnią pontonową w Europie Środkowej. Bardzo wielu turystów daje się „porwać wirowi”...

Tropikalny raj dla całej rodziny

Do Tatralandii, znajdującej się w pobliżu Liptovskiego Mikulasa, od polskiej granicy jest około 60 kilometrów. – Zabawę, relaks i przygodę dla całej rodziny gwarantujemy przez 365 dni w roku – zachęca Juraj Chovaňák, dyrektor marketingu Tatry Mouintan Resorts.

„Najmłodsi również mają tu swoje zjeżdżalnie, takie całkiem malutkie, ale i nieco większe. Jest też specjalny basen z zamkiem Jumbo. A to wszystko na tajemniczej Wyspie Piratów z Karaibów” – zachęca Jana Kňavová, brand manager Tatralandii – „Od 1 lipca można skorzystać z naszej nowości i zobaczyć występy Cyrku Jo Joo, który będzie prezentował w ciągu dnia trzy 20-minutowe przedstawienia. Dla klientów aquaparku wstęp jest darmowy” – dodaje Kňavová. Cyrk będzie występował w terminie od 1 lipca do 3 września. Odbywać się będą również wieczorne płatne programy, które trwają 2,5 godziny. Bilety można zakupić w kasach Tatralandii lub przez system GOPASS.SK. Rodziców w tym czasie zapraszamy do kolejnej nowości VIP Relax Room – gdzie można zażyć masaży, degustacji win i wypocząć w ciszy. Z tej atrakcji skorzystały nasze gwiazdy, który z radością oddały się błogiemu wypoczynkowi.

 „Na co czekać? Koła w ręce i biegiem do dżungli pełnej frajdy!” – zachęcają więc gospodarze Tatralandii. Szczególnie, że w tym roku czeka nas bogaty kalendarz imprez. – „Po Summer Battle Opening zapraszamy 9 – 10 lipca na Birthday Latino Fiestę, 23.7. – 24.7.2016 na Tomi Kid Sport Weekend, 13.8. – 14.8.2016 Tropical Party a wakacje w Tatralandii zakończy 27.8.2016 Summer Beach Party” – zachęca na koniec Sylvia Artzova.

Więcej informacji: www.tatralandia.sk I www.jasna.sk I www.gopass.sk

Zdjęcia: TMR a.s.


Powiązania

Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
Freestyle Heroes 2020Najnowsze  

Podobne  


Blogi  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj