FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Artykuły >  Koncerty 2019. Na co się wybrać?

Artykuły

Koncerty 2019. Na co się wybrać?

Od:
Redakcja 
Data:
22 maja 2019, 15:29
Komentarzy:
2
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 5.00

Dostępne w kategoriach

Metal, jazz, liryczne piosenki czy sentymentalny powrót do rocka z początku tego wieku? A może, w ramach odpoczynku od koncertów, występ czołowego polskiego komika? Jedno jest pewne – niezależnie od nastroju i muzycznego gustu, w najbliższych miesiącach nie będziesz się nudził. Wybraliśmy pięć propozycji ciekawych wydarzeń artystycznych z różnych polskich miast.

 1. Koncerty Wrocław: Postmodern Jukebox
 2. Koncerty Warszawa: Jaromir Nohavica
 3. Koncerty Poznań: The Rasmus
 4. Koncerty Kraków: Rafał Pacześ
 5. Koncerty Gniezno: Raz Dwa Trzy

Koncerty Wrocław: Postmodern Jukebox

Jeśli jeszcze nie zdołaliście zapomnieć ich poprzedniego koncertu w Poznaniu, mamy dla was dobrą wiadomość – Postmodern Juxebox wracają do Polski z nowym materiałem – wystąpią między innymi we Wrocławiu. Spodziewajcie się wszystkiego, co najlepsze w muzyce lat 20 XX wieku przefiltrowanego przez współczesną wrażliwość i estetykę. A przede wszystkim – kolosalnej dawki pozytywnych emocji. Bilety na wydarzenia muzyczne w stolicy Dolnego Śląska zarezerwujecie na stronie https://ticketclub.pl/miasta/wroclaw/.

Koncerty Warszawa: Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica to z całą pewnością najpopularniejszy w naszym kraju czeski muzyk. W jego piosenkach liryzm przeplata się z humorem, a typowe dla piosenki autorskiej rozwiązania aranżacyjne z elementami folku czy rocka. Całość uzupełniają inteligentne teksty – także pisane po polsku. Bilety na jego koncerty (między innymi w stolicy) możecie kupić za pośrednictwem strony https://ticketclub.pl/miasta/warszawa/.

Koncerty Poznań: The Rasmus

Pamiętacie jeszcze The Rasmus i ich wielki hit In the shadows? Jeśli nie – to najwyższa pora nadrobić zaległości. Jeżeli tak – koniecznie odświeżcie twórczość Finów. Już w październiku w Poznaniu legendarna grupa da koncert, na którym zaprezentuje zarówno starszy, jak i nowy repertuar. Bilety kupicie pod adresem https://ticketclub.pl/miasta/poznan/.

Koncerty Kraków: Rafał Pacześ

Pacześ do absolutna czołówka polskich stand-uperów. Jego charakterystyczny, momentami skandalizujący humor potrafi zapełnić największe sale. Warto więc się pospieszyć i bilety na jego występ, który odbędzie się w pierwszy dzień tegorocznego lata, zarezerwować już teraz – zrobicie to na stronie https://ticketclub.pl/miasta/krakow/. Każdy dzień zwłoki zmniejsza wasze szanse na zobaczenie mistrza polskiej komedii w stolicy Małopolski.

Koncerty Gniezno: Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy to zespół-instytucja, prawdziwa legenda polskiej piosenki autorskiej i chyba jedyny wykonawca pochodzący z tej sceny, który osiągnął duży sukces komercyjny. W ostatnich latach o grupie Adama Nowaka jest dość cicho, co jednak nie oznacza, że ta nie koncertuje. Możecie się o tym przekonać między innymi w Gnieźnie, gdzie Raz Dwa Trzy zagra 14 września. Bilety czekają na https://ticketclub.pl/miasta/gniezno/.


Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!


Najnowsze  

Podobne  


Blogi  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj