FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Blogi >  Blog: szantik >  World of Warcraft złoto...

Blog - szantik

World of Warcraft złoto przewodnik, najlepsze miejsca rolnicze w BFA

Od:
szantik 
Data:
2 marca 2020, 17:07
Komentarzy:
Skomentuj pierwszy!
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 5.00
Informacje o najlepszych metodach pozyskiwania złota w BFA

Dostępne w kategoriach

Wszyscy potrzebujemy więcej World of Warcraft złoto, prawda? Dlatego stworzyliśmy listę najlepszych miejsc do uprawy złota WoW w obecnej grze. W World of Warcraft złoto jest potrzebne do kupowania napraw zbroi, odczynników rzemieślniczych oraz zakupu zbroi i przedmiotów, aby Twoja postać mogła iść naprzód. Pozostanie konkurencyjnym może stać się kosztowne, a to oznacza, że potrzebujesz zdrowego salda WoW złoto, aby to zrobić. Zdajemy sobie również sprawę, że nie każdy ma godziny, które mogą zagłębić się w grę, aby zdobyć złoto, dlatego postanowiliśmy skupić się na szybkich metodach WoW złoto, które mają niską barierę wejścia i wytwarzają ogromne ilości Świata Warcraft złoto w krótkim czasie. To jest twój przewodnik, jak zrobić złoto w WoW. Zacznijmy. Jeśli szukasz szybszych sposobów na zdobycie WoW złoto, sprawdź nasze oferty WoW złoto na Eldorado.gg

Stare naloty


Bastion Zmierzchu


Bastion of Twilight to instancja rajdowa Cataclysm z zalecanym poziomem 85. Oznacza to, że gracze na maksymalnym poziomie znajdą ten rajd bardzo szybko i łatwo go ukończyć, maksymalizując WoW złoto na minutę. Powinieneś wejść do lochu i wyhodować moby śmieci w pierwszej komnacie instancji rajdowej, co można zrobić w około 30 sekund. Następnie możesz opuścić instancję i zresetować ją, powtarzając do momentu zablokowania instancji. Jeśli masz więcej czasu, możesz wykonać więcej nalotu i zdobyć przyzwoitą liczbę zielonych przedmiotów, które można sprzedać w Domu Aukcyjnym jako transmog lub odczarować i sprzedać jako materiały. Ten nalot zrzuca także wiele tkanin Embersilk, które wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na popularność torebek Embersilk.

Heroiczne sklepienia Mogu’Shan


Mogu’Shan Vaults to nalot Mists of Pandaria na poziomie 90 i znajduje się w północno-wschodniej części szczytu Kun-Lai. Chcesz wziąć udział w nalocie i zabić kamienne lwy znajdujące się w pierwszej komorze instancji nalotu, a następnie opuścić nalot i zresetować instancję, aby powtórzyć. Wykonanie cyklu zajmuje około 1 minuty, jeśli nie mniej, i możesz to powtórzyć 10 razy przed zablokowaniem instancji. Lwy upuszczają około 1300-1400 sztuk złota w postaci przedmiotów sprzedawców. Zabawny mały bieg z ogromnym, szybkim potencjałem tworzenia WoW Gold.

Serce strachu
Heart of Fear to kolejny nalot 90 Mists of Pandaria, tym razem znajdujący się w Dread Wastes. W tym nalocie zrzuca się Spirit of Harmony, odczynnik rzemieślniczy i niezwykle rzadki świat spadający na stworzenia Pandaria. Spirit of Harmony jest używany w wielu przepisach na alchemię, kowalstwo, inżynierię, napisy, biżuterię i obróbkę skór. Spirit of Harmony wciąż jest bardzo poszukiwany i może przynieść przyzwoitą kwotę w Domu Aukcyjnym. Alternatywnie, jeśli masz czas, możesz użyć Ducha Harmonii, aby wytworzyć niektóre przedmioty i sprzedać je w Domu Aukcyjnym. Trochę badań nad Wowhead, a także śledzenie Domu Aukcyjnego może przejść długą drogę tutaj i przynieść ci mnóstwo zysków.

Tłumy śmieci w rajdzie upuszczają również mnóstwo surowej złotej waluty World of Warcraft. Warto zauważyć, że możesz zarobić do 100 surowego złota od pierwszego bossa, ale boss zrzuci łupy tylko raz na blokadę. Oznacza to, że możesz wziąć udział w nalocie i wyhodować moby śmieci oraz pierwszego bossa, a następnie opuścić i zresetować instancję. Gdy wrócisz, możesz ponownie wyhodować moby śmieci, ale boss nie będzie już upuszczał żadnych łupów. Jeśli chcesz, możesz przejść obok pierwszego bossa i dalej zbierać śmieci, by zdobyć więcej złota i zieleni. Lochy i światowe miejsca rolnicze

Wyspa Obserwatorów - Miejsce Legionu

Wyspa Watchers znajduje się w południowej Azsunie i jest świetnym, mniej znanym miejscem hodowli WoW Gold. Zabijając moby w okolicy, w krótkim czasie możesz zarobić około 4000 do 5000 sztuk złota. Moby również odradzają się szybko, więc nie trzeba długo czekać, aby zarobić więcej złota. Tłumy upuszczają też trochę zieleni, które możesz sprzedać lub rozczarować, by zdobyć dodatkowe Złoto, ponieważ nie sprzedają się dobrze w Domu Aukcyjnym. To miejsce jest stosunkowo ciche, więc nie ma konkurencji z innymi rolnikami WoW Gold.

Wyspa Thunder - Miejsce Legionu

Tutaj mamy kolejne miejsce hodowli złota Legion WoW, tym razem położone na północny zachód od szczytu Kun-Lai. W tym gospodarstwie chcesz udać się do centrum wyspy, aby hodować moby w pobliżu Diremoor. Te moby upuszczają Płótno Wiatru i Mote Harmonii, które nadal bardzo dobrze sprzedają się w Domu Aukcyjnym. Istnieją również świetne spadki przedmiotów, które ze względu na ich rzadkość sprzedają się wyjątkowo dobrze w Domu Aukcyjnym. Te przedmioty są rzadkie, ponieważ wyspa nie ma dużego ruchu, co oznacza również, że dla tej farmy jest bardzo mało konkurencji. W sumie możesz zarobić od 20 000 do 30 000 wow Gold na tej farmie, biorąc pod uwagę kwotę, którą możesz zarobić na Domu Aukcyjnym.

Wintergrasp

Wintergrasp to strefa poziomu 67-80 na kontynencie Northrend, która została dodana do gry w ramach rozszerzenia Wrath of the Lich King. W tej strefie jest wiele rud saronitu i rudy tytanu gotowych do wydobycia i sprzedaży w domu aukcyjnym. Jednak tym, co naprawdę czyni tę strefę opłacalną, jest odczynnik rzemieślniczy


Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!


szantik - Ostatnie wpisy  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj