FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Forum >  Forum - Off Topic >  Najlepsze MMORPG - jakie polecacie?

Forum - Off Topic

• Najlepsze MMORPG - jakie polecacie? Hejka,
    przez tą pogodę mam dość - przychodzę z pracy i już ciemno...ile można oglądać jakieś filmy czy seriale - więc postanowiłam w końcu sobie w coś fajnego pograć. Najlepiej jakąś grę MMORPG - lubię takie i grałam kiedyś w Diablo 2 i WoWa. Ale w co jeszcze sobie można popykać? Może ktoś z Was podrzuci jakieś fajne tytuły gier?
    Od: Konopka Data: 27 listopada 2021, 13:34

wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • Konopka
    od:
    Konopka
    data
    30 listopada 2021, 20:52
    Super ten ranking gier MMORPG!! Dzięki wielkie za link! No właśnie Final Fantasy - to mi umknęło! Grałam w poprzednie części dobrych hmm z 10 lat temu i jakoś zupełnie mi wyleciał z głowy ten tytuł, jakże znanej serii gier! No to muszę poszukać, co jest teraz na promocji fajnego - pewnie załapię się jeszcze na promocje z black friday akurat:>
    Jeszcze raz dziękuję!
  • Markon95
    od:
    Markon95
    data
    29 listopada 2021, 21:50
    Cześć!
    No wcale się nie dziwię - pogoda jest albo barowa, albo giercowa! Podrzucę Ci ranking gier MMORPG: https://ekspert.ceneo.pl/mmorpg-ranking - może nie jest zbyt obiektywny, wiadomo jak to rankingi, ale jest na nim kilka pozycji wartych ogrania. Final Fantasy czy Elder Scroll chociażby! No WoW to wiadomo - klasyka już w tej chwili...a co do Diablo 2 - wyszła we wrześniu wersja zremasterowana - fajna grafa, reszta rozgrywki bez zmian - czyli poziom miodności diabelski hehe! Pozdro!

Nasi partnerzy

• Kamuflage
  • Streeters
  • NoveKino Praha
  • Kamuflage
  • Streeters
  • NoveKino Praha
  • Kamuflage
  • Streeters
  • NoveKino Praha
  • Kamuflage
  • Streeters