FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  Forum >  Forum - Sprzęt >  Ranking laptopów dla Graczy

Forum - Sprzęt

• Ranking laptopów dla Graczy Zobaczcie, na co trafiłem - na ranking laptopów dla Graczy: https://ekspert.ceneo.pl/ranking-laptopow-do-gier Może komuś z Was się przyda, jak będzie wymieniać sprzęt na nowy? Ja kupiłem 3 miesiące temu nowego lapka - Acera TFT. W końcu wyszła remasterka D2, więc trzeba było pograć na najwyższych detalach, w grę, w którą się grało 20 lat temu!:> Od: Markon95 Data: 28 grudnia 2021, 12:01

wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • Markon95
    od:
    Markon95
    data
    2 stycznia 2022, 14:36
    To ja zrobiłem tak, że wybrałem sobie przez internet kilka marek laptopów, ale potem już "w realu" pojechałem do dwóch sklepów z laptopami, które mają wystawiony sprzęt i można go dotykać. Podotykałem sobie wybrane przeze mnie marki laptopów i oczywiście nie kupiłem stacjonarnie - bo przez internet było o kilka stówek taniej:) No ale dzięki temu byłem pewny, że mój wybór mi będzie osobiście odpowiadać. Więc jakby co - to wg mnie bardzo dobra metoda, nie tylko na zakup laptopa:)
  • Markon95
    od:
    Markon95
    data
    2 stycznia 2022, 14:36
    To ja zrobiłem tak, że wybrałem sobie przez internet kilka marek laptopów, ale potem już "w realu" pojechałem do dwóch sklepów z laptopami, które mają wystawiony sprzęt i można go dotykać. Podotykałem sobie wybrane przeze mnie marki laptopów i oczywiście nie kupiłem stacjonarnie - bo przez internet było o kilka stówek taniej:) No ale dzięki temu byłem pewny, że mój wybór mi będzie osobiście odpowiadać. Więc jakby co - to wg mnie bardzo dobra metoda, nie tylko na zakup laptopa:)
  • Konopka
    od:
    Konopka
    data
    30 grudnia 2021, 18:49
    Hejka,
    fajne zestawienie - dobrze, że są sprzęty od różnych producentów - każdy może wybrać coś dla siebie, bo nie każdemu odpowiada każdy laptop, prawda? Ja lubię np jak klawiatura w laptopie nie bardzo się hmm ugina - sporo piszę na niej, więc jest to dla mnie bardzo, bardzo ważne. Nie grałam w Diablo 2 Remastered - ponoć bardzo fajna gra:)

Nasi partnerzy

• Kamuflage
  • Streeters
  • NoveKino Praha
  • Kamuflage
  • Streeters
  • NoveKino Praha
  • Kamuflage
  • Streeters
  • NoveKino Praha
  • Kamuflage
  • Streeters