FREESTYLE.pl - logo
Najedź tu i zaloguj się do Freestyle.pl

Reklama Jak zamówić?
Tu jesteś: FreeStyle >  News >  Karnet SKI plus CITY Pass Stubai...

News

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

Od:
Redakcja 
Data:
21 października 2020, 13:32
Komentarzy:
Skomentuj pierwszy!
Kategorie:
kategorie
Ocena:
Ocena 0.00
Oferta na sezon narciarski 2020/2021 - Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

Dostępne w kategoriach

Po udanym zeszłorocznym debiucie, ten kompleksowy i wyjątkowy w skali światowej karnet narciarski również w tym sezonie umożliwia korzystanie z różnych atrakcji i obiektów narciarskich dostępnych w dolinie Stubai i Innsbrucku. Nowość - w tym sezonie można zamówić go także przez Internet.

Stubai/Innsbruck, rok 2020 ― to elastyczna i niezwykle różnorodna oferta oraz gwarantowany śnieg. Innowacyjny karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck jest doskonałym towarzyszem wypoczynku w stolicy Tyrolu i jego okolicach, zapewniającym pełny zestaw atrakcji. Obejmuje on 13 ośrodków narciarskich i 22 miejsca warte zwiedzenia, a także usługi dodatkowe w Dolinie Stubai i Innsbrucku. W październiku 2020 r. (z terminem ważności do 9 maja 2021 r.) karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck rozpocznie swój drugi sezon, a jego posiadacze zyskają kompleksowy, atrakcyjny i bezpieczny pakiet usług.   

Narty w barwach jesieni

Strefy narciarskie objęte karnetem SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck umożliwiają gościom rozpoczęcie nowego sezonu wyjątkowo wcześnie. Stubaier Gletscher, największy lodowcowy ośrodek narciarski w Austrii, gwarantuje śnieg od października do maja. Jest więc pierwszym z 13 ośrodków, który otworzy swoje kolejki linowe i trasy dla narciarzy. W Królestwie Śniegu sezon rozpoczyna się już we wrześniu. W Innsbrucku i okolicach funkcjonuje jeszcze 12 stref narciarskich. Wyjątkowo atrakcyjne i zróżnicowane trasy narciarskie o łącznej długości ponad 300 kilometrów czekają na całe rodziny, miłośników narciarstwa rekreacyjnego i zawodowych sportowców.

40 atrakcji i niezliczona moc wrażeń

Nowy, dostępny od 1 października, karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck zapewnia dostęp do 22 atrakcji z zakresu rozrywki, kultury i zwiedzania. W Innsbrucku i jego okolicach, można zobaczyć zamek cesarski czy skocznię narciarską Bergisel. Posiadacz karnetu może korzystać z lokalnych środków transportu, np. autobusu narciarskiego i autobusu Sightseer z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania (Hop-On, Hop-Off). Ma również wstęp na trzy kryte baseny pływackie (bez sauny!) Freizeitzentrum Neustift, StuBay Sauna i Pool Paradise oraz Axams Indoor Pool. Dzięki tej bogatej ofercie, obejmującej ponad 40 pozycji, zimowy urlop można spędzić w bardzo ciekawy i urozmaicony sposób: rano pojeździć na nartach, po południu skorzystać z oferty kulturalnej w Innsbrucku a wieczorem popływać w jednym z basenów lub zjechać po oświetlonym torze saneczkowym. Możliwości wyboru jest bardzo wiele!

NOWOŚĆ tego sezonu: rezerwacja online

W tym roku po raz pierwszy można zamówić zintegrowany karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck przez Internet. Wystarczy jedno kliknięcie, a karnet zostanie szybko wysłany pocztą na adres domowy.

Jedyne takie miejsca na świecie

Oprócz bogatej oferty sportowej i rozrywkowej na stokach i w mieście karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck pozwala zwiedzić wiele miejsc unikalnych w skali światowej: jedyny na świecie park śnieżny Incity Snowpark (Innsbruck Nordkettenbahnen), jedną z największych aren nocnego narciarstwa w Europie (Bergeralm), najwyżej położony austriacki kurort narciarski (Kühtai), najczęściej odwiedzaną atrakcję turystyczną w Tyrolu (Kryształowy Świat Swarovskiego), najwyżej położony tematyczny ogród zoologiczny w Europie (Alpenzoo Innsbruck), najstarsze muzeum na świecie (zamek Ambras w Innsbruck) lub największy zegar słoneczny w Alpach, po którym można spacerować (Elferbahnen). Żaden inny region nie może się pochwalić takimi atrakcjami.

ATRAKCYJNIE i BEZPIECZNIE ― informacje dotyczące pandemii koronawirusa COVID-19

We wszystkich miejscach, do których wstęp zapewnia karnet SKI plus CITY Pass, zdrowie gości i pracowników jest sprawą najwyższej wagi. Strefy narciarskie i obiekty, w których odbywają się imprezy, są przygotowane na każdą ewentualność. Ze względu na charakter pandemii stosowane środki mogą ulegać zmianie w zależności od bieżącej sytuacji. Najważniejsze, aby każdy bawił się dobrze i bezpiecznie. Wszelkie zalecenia opisane są na stronach www.ski-plus-city.com/ lub www.innsbruck.info/

Więcej informacji o karnecie SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck, w tym ceny i harmonogramy, można znaleźć pod adresem: https://www.ski-plus-city.com/

Więcej informacji dla mediów można uzyskać pod następującymi adresami:

STMS
Marketing Services GMBH

Tourismusverband
Stubai Tirol

Innsbruck
Tourismus

Robert Lercher, BA
Zarząd

Michael Gstrein, Mag (FH)
Konsultant ds. PR i kontaktów z mediami

Alexandra Sasse, MA
Zarządzanie rynkami DE, AT, CH

Brixner Straße 3
A-6020 Innsbruck
Tel.: +43 512 34 24 21-15

Stubaitalhaus Dorf 3
A-6167 Neustift
Tel.: +43 50 1881-0

Burggraben 3
A-6020 Innsbruck
Tel.: +43 512 59 85 0-124

info@ski-plus-city.com
www.ski-plus-city.com

presse@stubai.at
www.stubai.at            

a.sasse@innsbruck.info
www.innsbruck.info   


Kilka faktów o karnecie SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck – jedyny taki na świecie:
Zintegrowany karnet, który można nabyć na okres co najmniej 2 dni, obejmuje 13 stref narciarskich, 22 miejsc do zwiedzania i 3 baseny kryte

Okres ważności

1 października 2020 – 9 maja 2021

Karnet obejmuje 13 ośrodków narciarskich:

Stubai Glacier (Neustift), Axamer Lizum (Axams), Ski Centre Schlick 2000 (Fulpmes), Kühtai (Kühtai), Hochoetz (Ötz), Muttereralm (Mutters), Bergeralm (Steinach am Brenner), Innsbruck Nordkettenbahnen (Innsbruck), Serlesbahnen (Mieders), Elferbahnen (Neustift), Patscherkofelbahn (Innsbruck-Igls), Oberperfuss - Rangger Köpfl (Oberperfuss) i Glungezerbahn (Tulfes).

22 oferty z zakresu rozrywki, kultury i zwiedzania w Innsbrucku i okolicach (wstęp jednorazowy):

Ogród zoologiczny Alpenzoo, pałac cesarski Hofburg w Innsbrucku, wystawa stała „Maksymilian I”, wieża miejska, muzeum Kryształowe Światy Svarovskiego, muzeum Goldenes Dachl, Archiwum Miejskie Innsbrucka, Muzeum Tyrolskiej Sztuki Ludowej, kościół dworski, Tyrolskie Muzeum Regionalne Ferdinandeum, Zbrojownia, Panorama Tyrolu i muzeum Kaiserjäger, skocznia narciarska Bergisel, Muzeum Anatomii, muzeum i odlewnia dzwonów Grassmayr, Tyrolskie Muzeum Kolei, zamek Ambras w Innsbrucku, Centrum Nauki Audioversum, Tyrolska Galeria Sztuki Taxispalais, zamek Hasegg, mennica, piesze zwiedzanie miasta (1 wycieczka)

3 kryte baseny pływackie (bez sauny):

Ośrodek rozrywki i wypoczynku Neustift, sauna i raj kąpielowy StuBay (jednorazowy wstęp na basen na maksymalnie 4 godziny), ośrodek rozrywkowo-wypoczynkowy Axams (jednorazowy wstęp na basen na maksymalnie 4 godziny)

Transport i usługi dodatkowe:

Autobusy narciarskie na istniejących trasach i wycieczki autobusem Sightseer w trybie „hop-on, hop-off” (z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania)

25% zniżki na nocne przejazdy kolejkami linowymi objętymi karnetem


Udostępnij


wykop śledzik grono

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!


Najnowsze  

Podobne  


Blogi  

Co się dzieje na Freestyle'u  

Nasi partnerzy

 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
 • Kamuflage
 • Streeters
 • NoveKino Praha
ukryj